درباره ما

اگر شخصی رفتگر نامیده می شود باید همانگونه خیابانها و معابر را جارو کند، که میکل آنژ نقاشی می کرد، بتهون سمفونی می ساخت و شکسپیر شعر می سرود، او باید همانگونه خیابانها را

جارو کند که تمامی موجودات آسمانی و زمینی مکثی کنند و بگویند :

((اینجا رفتگری کار می کرد که کارش را خوب انجام می داد.))

                                                           مارتین لوتر کینگ

آنگاه که عهدی بستی ، بار وامی ناپرداخته بر دوش توست.

آری ما عهدی بسته ایم که همه عوامل و دست اندرکاران شرکت بازگانی آریا (P.T.A) هر روز صبح با این آرزو شروع به کار می کنند که مصداق این جمله زیبا باشد .

بیست سال است پیمان بسته ایم که تمام توان خویش در راه کار آفرینی و اشتغال قدمهایی محکم برداریم و با بخش مویرگی محصولات رسانه ای و برندسازی این نوع محصولات در تمام استان تهران و البرز بهترین شکل این رسالت را به انجام برسانیم .

ما توانسته ایم با بهره وری از مدارک عالی مدیریت در زمینه های MBA و آموزه های عالی ترین سطح مدیریت، با بهره وری از کار تیمی در سیستم فروش و نوع مدیریت موقعیتی تنها شرکت تخصصی پخش مویرگی در زمینه های رسانه ای شناخته و معرفی شویم. در این راه طولانی با بهره وری از جذب نیروهای جوان و زبده و با استفاده از دایره آموزش مدرن بازاریابی در خود سازمان و نیز تربیت مدیران موفق از دل مجموعه آریا قدمهایی بسیار محکم در جهت زنجیره ای کردن و تعدد شعبات در کل کشور برداشته ایم. آری ایجاد اشتغال رسالتی است که ما بخشی از آن را در کل کشور به انجام خواهیم رساند .

ما با طی کردن این مسیر و به کمک تجار بزرگ و آینده نگر محصولات زیادی را در این کشور به سمت برندینگ سوق داده ایم می توان بخشی از این برندها را جهت نمونه ذکر نمود.

Philips - Camelion - TDK - Varta - Sun Shin - Team- NASS - Maxell - Sony

و در حال حاضر با برند گروندیگ آلمان و مکسل ژاپن در سرزمین آریایی ها بهترین خدمات را به مشتریان متخصص و غیر متخصص ارايه می کنیم.

شرکت آریا با خدمات پس از فروش و حفظ مشتری، پیشتاز در عرصه محصولات رسانه ای می باشد با این همه ما خود را از  بهتر شدن کارمان بی نیاز نمی بینیم و نظرات تان را معیاری ارزشمند برای توجه و ارزیابی کارهای خود می دانیم، چرا که این آرا مایه بهتر شدن کارمان و نتیجه رضایت بیشتر شما خواهد بود .

برای این منظور می توانید با شماره تلفنهای شرکت یا از طریق سایت با ما در ارتباط باشید.

                                                                                                                                             با تشکر مدیریت شرکت آریا